
Робота завжди на найвищому рівні. Підвищився рейтинг домену в сервісі Ahrefs, також дуже добре зріс реферальний трафік, шляхом використання безанкорних посилань зросла й впізнаваність бренду.
Хостинг — один з основних елементів, необхідних для створення будь-якого сайту. Український ринок багатий на пропозиції від хостинг-провайдерів, тож майбутньому клієнту в першу чергу потрібно визначитися, до якої компанії звернутися, щоб співпраця була надійною та комфортною.
Далі поговоримо про критерії вибору та найпопулярніших українських хостинг-провайдерів.
Під час вибору хостингового постачальника слід звернути увагу на кілька моментів:
Вибір надійного хостинг-провайдера є критично важливим для забезпечення безперебійної роботи, безпеки та продуктивності вашого вебсайту.
Дата-центри компанії Cityhost.ua розташовані в Україні та на території ЄС. У провайдера відносно недорогі тарифні плани від $1,30 (за умови оплати на 12 місяців наперед).
Хостинг-провайдер пропонує вісім тарифних планів віртуального хостингу, VPS сервери на Linux та Windows та понад 970 виділених серверів в оренду. Країну розташування будь-якої з послуг можна вибрати за бажанням — Україну, Німеччину, Нідерланди. Також компанія реєструє українські та закордонні домени.
Компанія є ініціатором руху з дерусифікації доменів, який активно розвивається з літа 2022 року. Крім того, Cityhost.ua заблокував всіх клієнтів з ₚосії та закрив доступ до свого сайту з усіх ₚосійських IP-адрес.
Переваги:
Компанія пропонує понад 30 тарифів для різних типів хостингу: віртуальний, хмарний, VPS і виділені сервери. Ціни починаються з $4,87 (щомісяця).
До особливостей і переваг провайдера можна віднести:
З мінусів: є обмеження щодо використання серверних ресурсів у деяких тарифах.
Хостинг-провайдер та реєстратор доменів UKRAINE має власну автоматизовану панель керування, завдяки якій оформлення послуг відбувається дуже швидко та в автоматичному режимі. UKRAINE має свій власний дата-центр та серверний парк у понад 1000 серверів.
Хостингові тарифи мають два розділи — просто «Хостинг», де можна вибрати з трьох пакетів, здатних підтримувати роботу від 1 сайту до безкінечної кількості, з мінімальним набором інструментів та більш-менш лояльними цінами — від $3.80 при умові замовлення послуги на 3 роки. Також є «Business-Hosting» — ці тарифи мають широкий інструментарій, можуть підтримувати необмежену кількість сайтів, але і коштують значно дорожче: від $20 на місяць.
Інші послуги UKRAINE — це домени, VPS, виділені сервери, корпоративна пошта і хмарні технології.
З цікавого — на сайті компанії можна подивитися в реальному часі відео з їхнього дата-центру, а також у них є програма баг-баунті.
Переваги хостинг-провайдера UKRAINE:
Провайдер є популярним серед користувачів в Україні, тому що відгук європейських дата-центрів становить до 50 м/с. Передбачено кілька тарифних планів, ціни починаються від $1,49 щомісяця.
З особливостей цього провайдера:
До відносних мінусів можна віднести відсутність серверів в Україні, що збільшує час відгуку для користувачів на території країни.
Цей український постачальник хостингових послуг існує з 2004 року. У 2020 році був визнаний хостинг-провайдером з найбільшим темпом росту за версією онлайн-ресурсу Bitcatcha. Компанія пропонує користувачам спільний хостинг, віртуальні та виділені сервери, а також домени та конструктор сайтів.
Сервери HOSTINGER розміщені в дата-центрах у США, Великобританії, Франції, Індії, Сінгапурі, Індонезії, Бразилії, Литві та Нідерландах. Провайдер пропонує три основних хостингових тарифи, найменші яких можуть підтримувати до 100 сайтів.
Варто виділити такі переваги HOSTINGER:
Крім хостингу, провайдер пропонує реєстрацію доменних імен. Також, при оплаті деяких тарифних планів домен дається як подарунок. За свої послуги компанія бере від $3,06. Якщо оплатити хостинг на довгий термін, можна отримати знижку до 15% та отримати бонусом 1 місяць послуг.
Ще одна важлива перевага — можливість скористатися тестовим періодом (до одного місяця). Крім того, у компанії є акредитація ICANN на реєстрацію доменів у зоні .ua.
Провайдер надає послуги на основі власного українського дата-центру. Для користувачів з України це особливо зручно через швидкий відгук серверів. Найдешевший тариф обійдеться $2,35 (якщо заплатити за 12 місяців, то $1,45 на місяць).
До переваг можна віднести:
У всіх пакетах, крім стартового, є безкоштовний доступ до конструктора сайтів. Відносний мінус провайдера — платний конструктор у дешевому тарифі.
Цей провайдер більше орієнтований на корпоративних клієнтів, ніж на власників невеликих проєктів, адже мінімальний тариф обійдеться в $3,80, що може дозволити собі не кожен. Єдиний варіант економії — оплата на два-три роки наперед. Компанія пропонує багато додаткових послуг.
З переваг можна виділити:
Компанія працює в Україні вже 15 років. Сервери компанії розташовані в Україні та Нідерландах, а також є багато локацій виділених серверів по всьому світу. Універсальний тариф включає безкоштовний SSL, адміністрування та резервне копіювання.
Плюси провайдера:
Деякі мінуси теж є, наприклад, отримати знижку можна тільки при оплаті послуг на два роки вперед, а також невеликий вибір дата-центрів.
Головна особливість цього хостинг-провайдера — це тарифні плани, які будуть вигідними для багатьох клієнтів, бо мають багато безлімітних критеріїв. Сервери компанії розташовані в Україні та Америці, що має значення для деяких категорій вебмайстрів.
З мінусів — тарифи можуть бути дорогуваті, але при цьому користувачі отримують широкий функціонал, який можна порівняти з американськими хостерами. Загалом, послуги Besthosting будуть корисні для більшої частини клієнтів.
Серед плюсів Besthosting варто відзначити:
З мінусів можна назвати те, що провайдер досі пропонує хостинг під ₚосійську систему управління сайтами Bitrix.
Хостинг-провайдерів в Україні досить багато, до того ж кожна компанія пропонує свої умови, має певні переваги та недоліки. Але під час вибору провайдера орієнтуватися потрібно не тільки на це, а й на особливості свого проєкту, бюджет і функції, які потрібні вам найбільше. Ретельно вивчіть можливості, функції, тарифи, а опісля приймайте рішення.