Як обійти конкурентів на американському ринку та зайняти лідируючи позиції у видачі, якщо у вас великий сайт з розвиненим посилальним профілем? Треба експериментувати, шукати ефективні механіки лінкбілдінгу, які будуть розв’язувати ваші задачі та допомагати досягти поставлених цілей, зберігаючи при цьому ваш час та бюджет. 

Так і зробив наш клієнт, обравши для сайту швейцарського онлайн-банку Dukascopy послугу Link Insertion від Referr.

Link Insertion — це ексклюзивні посилання зі сторінок з аудиторією та видимістю в Google за релевантними запитами. Такі лінки отримати важко, вони дорожчі за крауд чи класичні гостьові статті, але саме вони допомагають швидше підняти сайт до топу та залучити органічний трафік.

Яких результатів нам вдалось досягти за 5 місяців роботи та які ще посилання додали до стратегії просування сайту фінансової тематики читайте у цьому кейсі.

Вхідні дані

Проєкт клієнта: Dukascopy Bank — швейцарський інноваційний онлайн-банк, що надає послуги інтернет-трейдингу та мобільної торгівлі (фокусуючись на іноземній валюті, злитках, CFD і бінарних опціонах), банківські послуги та інші фінансові послуги за допомогою запатентованих технологічних рішень.

Вік домену: 23+ років (зареєстрований 8.08.2000 р.), з Referr працює з 11.12.2023 р.

Регіон просування: США

Мова: англійська

Посилальний профіль сайту: розвинений, 2 939+ донорів, 900К+ беклінків та DR 72 на старті

Анкор-лист: переважають безанкорні посилання

Переваги проєкту клієнта:

 • Великий сайт. Сайт має сильний посилальний профіль, високий DR та 441К+ користувачів на місяць.
 • Мультимовність. Бізнес заохочує на сайт аудиторію з широкою географією. Це спонукає посилальний профіль до стабільного зростання. А також дає можливість експериментувати з механіками лінкбілдінгу та майданчиками для розміщення.
 • Широкий функціонал. Тут ви знайдете банківські послуги, форекс, крипту, CFD, бінарні опціони, спецпропозиції B2B. На сайті багато інформації про фін ринок: статті, новини, огляди, технічний аналіз, торгові інструменти тощо. Є калькулятор обміну валют, віджет SWFX та, навіть, Dukascopy TV.
 • Адаптивна версія та застосунок. Наявність мобільної версії, що правильно функціонує — важлива складова для ранжування та просування сайту у пошуку.

 • Тестування послуг користувачами. Є можливість відкрити демо рахунок для торгівлі.
 • Розширена інформація про компанію. Зокрема супроводжуючі документи, контактні дані та декілька форм зворотного зв’язку.

Паралельна робота з проєктом з боку клієнта: розміщення гостьових статей.

Завдання, які поставили перед Referr: просування цільових сторінок та підняття позицій сайту у видачі Google за ключовими запитами.

Додаткові фактори, що впливали на просування проєкту:

 • Складна ніша. У просуванні ми акцентували на послугах форекс трейдінгу. Лінки для сторінок такої тематики отримувати значно складніше та дорожче. Особливо, якщо мова йде про Link Insertion.  
 • Уважність до створення контенту та використання анкорів. За проєктами фін тематики прискіпливо стежать модератори сайтів та пошукові роботи. Потрібно грамотно прописувати навколопосилальний текст та анкори. А також обирати тільки трастові майданчики для розміщення.
 • Значні об’єми для старого домену. Сайту клієнта вже більше ніж 23 роки, посилальний профіль розвинений та має сотні тисяч беклінків. Зважуючи на це, нам потрібно було стартувати з декількох десятків посилань. Крім того, якісні донори для лінкбілдінгу на таких об’ємах закінчуються швидше. 
 • Висока конкурентність. На американському ринку багато фінансових сайтів широкого профілю та окремих проєктів з форексом, криптовалютою тощо. У видачі присутні відомі компанії. За таких умов, треба більше працювати з репутаційними коментарями та розміщуватись на донорах, яким вже довіряє аудиторія.

Етапи роботи

 1. Ознайомлення з проєктом та його перевагами;
 2. Аналіз посилального профілю сайту та сайтів конкурентів;
 3. Опис цілей лінкбілдінгу;
 4. Визначення сторінок для просування;
 5. Узгодження списку анкорів та навколопосилального тексту;
 6. Підбір відповідних механік лінкбілдінгу;
 7. Затвердження кількості лінків, періоду роботи, бюджету, донорів;
 8. Розміщення перших посилань та валідація;
 9. Планомірне розміщення повного обсягу першого етапу просування;
 10. Підготовка детального звіту про ефективність;
 11. Коригування лінкбілдінг стратегії.

Вся робота зі схвалення/доопрацювання розміщених посилань проводилася в особистому кабінеті.

Лінкбілдінг з Referr

Для досягнення цілей, що поставив клієнт перед лінкбілдінгом, ми обрали крауд-маркетинг та Link Insertion.

 1. Крауд-маркетинг позитивно вплине на репутацію бренду у мережі, якісно розбавить анкор лист та забезпечить органічність посилальному профілю сайту.

Параметри відбору майданчиків для розміщення крауд-маркетингових посилань:

 • від 5 000 ключові слова в Google згідно з Ahrefs 
 • DR від 30
 • Органічний трафік від 300/день
 1. Link Insertion. Розміщення ефективних посилань зі сторінок з аудиторією та видимістю в Google за релевантними запитами суттєво покращить позиції сайта у видачі та збільшить кількість пошукового трафіку.

Параметри відбору майданчиків для розміщення посилань в рамках послуги Link Insertion:

 • від 5 000 ключові слова в Google згідно з Ahrefs 
 • DR від 20
 • Органічний трафік від 300/день

Розподіл кількості посилань за термінами та методами (зведена таблиця)

ПЕРІОД РОБОТИКРАУД-ЛІНКИLINK INSERTION
Грудень 2023 (друга половина)8010
Січень 2024 8010
Лютий 20248010
Березень 20248510
Квітень 20248510
Травень 20248510
Загалом49560 

≈ 555 посилань

Наразі робота з проєктом на паузі.

Результати просування сайту

Завдяки грамотно реалізованому крауд-маркетингу та розміщенню ексклюзивних посилань в рамках послуги Link Insertion, нам вдалось збільшити кількість органічного трафіку сайту Dukascopy Bank та залучити на 18% більше клієнтів, що зумовило зростання прибутку компанії. Декілька скрінів від клієнта:

Також ми розмістили понад 550 якісних лінків, які позитивно вплинули на динаміку посилального профілю сайту та підтягнули його позиції у Google за релевантними запитами. 

Висновок

Link Insertion відмінно підходить для просування міжнародних проєктів та демонструє ефективність навіть у складних, висококонкурентних нішах. Такі лінки — це про швидше зростання позицій та суттєвий вплив на динаміку пошукового трафіку.

Наш клієнт підійшов до лінкбілдінгу комплексно, залучивши такі методи просування сайту посиланнями, як крауд-маркетинг, Link Insertion та гостьові статті. Доповнити цю стратегію можна лінками з сабмітів (локальних каталогів, соціальних мереж та job-сайтів). Це забезпечить більшу природність посилальному профілю.

Якщо і ви хочете спробувати Link Insertion для свого міжнародного проєкту — напишіть нам в чат на сайті або у телеграм @referrservice. Ми детальніше розкажемо про ці ексклюзивні лінки та опишемо механіку роботи💪