Referr - Система крауд-маркетингу

Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки

Безпека здійснення Вами платежу забезпечується сучасними методами перевірки, шифрування та передачі даних закритими каналами зв’язку. Дані платіжної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на даному інтернет-ресурсі.

При оплаті замовлення банківською карткою, обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що Ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їхня обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.

Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard — Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської картки Власника. Ця технологія передачі даних гарантує безпеку операцій з Банківськими картками шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).